Haber

Akşener’in tören öncesi AK Partili belediye başkanına uyarısı: Alkışlamasaydınız

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB), Gaziosmanpaşa Halit Kıvanç Şehir Stadı’nın açılışını törenle yaptı. Türkçe sporTelevizyon ve televizyon tarihinin duayeni merhum Halit Kıvanç’ın adını taşıyan stadın açılış törenine İBB Başkanı UYGUN Partisi Genel Başkanı Ekrem İmamoğlu katıldı. Meral AkşenerGaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta katıldı.

“Alkışlamaz mıydın”

Törende farklı anlar yaşandı. Ekrem İmamoğlu, törende yaptığı konuşmada DÜZGÜN Parti lideri Meral Akşener’i selamladı. AK Parti Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta da İmamoğlu’nun Akşener’e selamını alkışladı. O sırada Akşener’in Usta’ya “Alkışlamasaydın” dediği görüldü. O anlar sosyal medyanın gündemine oturdu.

“SİLAH ÇAĞI BİTTİ”

Öte yandan törenin açılış konuşmasını yapan Hasan Tahsin Usta ise İYİ Parti İstanbul İl Başkanlığı’na yönelik silahlı saldırıyı kınayarak, “Terörün her türlüsünü her yerde sonuna kadar kınıyoruz. artık işler yürümüyor.Silah devri kapandı.Fikirler,proje transferi,hizmet “Silahlar sussun,barış,özgürlük,hoşgörü ve milletle birlikte yaşama kültürü gelişsin,özellikle Gaziosmanpaşa Meydanından inşallah.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu