Haber

Bandırmaspor Başkanı VAR hakemine tepki gösterdi

Galatasaray, Türkiye Kupası’nda konuk ettiği 1. Lig temsilcisi Bandırmaspor’u 4-2’lik skorla mağlup ederek çeyrek finale yükseldi.

Maçın ardından açıklamalarda bulunan Başkan Onur Göçmez, şunları söyledi: “Bugün 6 Şubat, kötü bir gün. Geçen sene bugün çok kötü zamanlamayla uyandık. Allah korusun bir daha olmaz. Biz bize karşı oynuyoruz. Galatasaray’ın bizi yenmesi kadar doğal bir şey yok. Bunun için çaba harcıyoruz. Futbolu geliştirmek, büyütmek istiyoruz ama onlara karşı oynuyoruz. “Çözemediğimiz bir güç var, hakem doğru kararı veriyor ama VAR’dan biri çağırıyor. Bunu bir kez daha yaşadık. Ligin tasarımını bir kez daha gördüm. Birisi gerçekten bir şeyler yapıyor.”dedi.

“Galatasaray’ın bizi yenebileceği tartışılmaz”

Göçmez sözlerini şöyle sürdürdü:

Bu Türk futbolu için büyük bir kayıptır. Bizim gibi çabalayan, Türk futbolu için mücadele eden, bireysel çaba gösteren insanları yıpratıyor, çemberin dışına itiyor. Ben de bu çevrenin içinde olmak istemiyorum. Kirli bir oyun var. VAR’daki hakemler büyük bir hayali, bir umudu yok etti.

Galatasaray’ın bizi yenebileceği tartışılacak bir konu değil. Amacınız nedir, neden müdahale ediyorsunuz? Bu futbolun içinde olmaktan utanıyorum. Bunu play-off finalinde de yaşadım. O dönemde Halil Umut Meler ve Mete Kalkavan vardı. Artık Özgür Yankaya var. Haklarım helal değil. Galatasaray’a da başarılar dilerim. Şimdiden başarılar diliyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu