Teknoloji

Synth Riders’ın Apple Vision Pro Exclusive Sürümü Duyuruldu

Apple Vision Pro’nun piyasaya sürülmesinin ardından özel programlar ve oyunlar tanıtılmaya başlandı. Yeni oyun Synth Riders’tır.

Kluge Interactive’in geliştirdiği popüler ritim oyunu Synth Riders için yeni sürüm duyuruldu. Sunumda oyunun Apple Vision Pro için yeniden çalışıldığı ve yeni sürümün Apple gözlükleriyle tam uyumlu olduğu belirtildi. Geliştiricilerin yaptığı tanıtımda cihazın tüm özelliklerinin oyunda kullanılabildiğinden bahsetti.

Synth Rider’lar Apple Vision Pro’da Çok Farklı

Apple Vision Pro’ya özel Synth Riders, daha yeni bir görünüm sunarken aynı zamanda oyuncuların oyuna daha fazla dahil olmalarını sağlıyor. Lansmanda 70’e yakın şarkı olacağı belirtilirken oyunun gidişatına göre içeriğin artması bekleniyor. Oyunun gözlüklere özel versiyonunda oyuncular notaları kendi elleriyle çalıyorlar. Oyunu özel el takip eklentileriyle oynayabilen Apple Vision Pro kullanıcıları, müzik oyunuyla da keyifli vakit geçirebiliyor.

Synth Riders’ın Apple Vision Pro Exclusive Sürümü Duyuruldu

Yeni sürümle ilgili ilk açıklama Kluge CEO’su Arturo Perez’den geldi. Arturo Perez yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Apple Vision Pro’daki Synth Riders ile sevilen ritim oyunumuzu yeni görseller ve oynanışla yeniden inşa ettik. Oyuncular oyunu, müziği tamamen yeni bir şekilde hissetmelerine olanak tanıyan sürükleyici el takibi ve etkileşimli efektlerle deneyimliyor. Synth Riders’ın her zaman sağladığı keyif artık daha da büyük. “Oyuncular hareket, görsellik ve müziğin mükemmel birleşiminin ‘akış halinde’ kendilerini kaybedecekler.” söz konusu.

Synth Riders 2018’de Tanıtıldı

Synth Riders ilk olarak 2018 yılında tanıtılarak oyuncuların beğenisine sunuldu. Oyun daha sonra VR ve özel donanımlar için geliştirildi. Bu nedenle Apple Vision Pro sürümü sürpriz olmadı. Oyun şu anda Meta Quest, SteamVR, Viveport ve PlayStation VR’nin yanı sıra Apple Vision Pro’da oynanabilir. Oyuna özel hazırlanan promosyon şu şekilde:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu