Haber

Ahmet Selçuk Okumuş kimdir? Yeni Karaman Emniyet Müdürü Ahmet Selçuk Okumuş kaç yaşında, nereli? Ahmet Selçuk Okumuş’un hayatı ve biyografisi!

Ahmet Selçuk Okumuş kimdir? Sorusu, Resmi Gazete’de yayınlanan atamaların ardından gündemdeki sorular arasında yer alıyor. Yeni İzmir Emniyet Müdürlüğü Celal Sel Dinç ile ilgili detaylar birçok kişi tarafından araştırılıyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın imzasıyla çıkarılan kararnameye göre 52 ilin emniyet müdürleri değişti. Peki Ahmet Selçuk Okumuş kimdir? Yeni Karaman Emniyet Müdürü Ahmet Selçuk Okumuş kaç yaşında, nereli? Ahmet Selçuk Okumuş’un hayatı ve biyografisi!

AHMET SELÇUK OKUDU KİMDİR?

Ahmet Selçuk Okumuş, 1970 yılında Trabzon’da doğdu. 1993 yılında Polis Akademisi’nden mezun oldu. Kayseri Emniyet Müdürlüğü’nde Komiser Yardımcısı olarak göreve başladı. Sırasıyla Kayseri, Ankara, Kars, Samsun, Iğdır, Sivas Polis Meslek Yüksek Okulu ve Sivas illerinde çeşitli birimlerde görev yaptı. 2017 yılında 1. Sınıf Emniyet Müdürlüğüne terfi ederek Teftiş Kurulu Başkanlığına atandı. 27/12/2018 tarih ve 2018/262 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi Kararı ile Osmaniye İl Emniyet Müdürü olarak atanmıştır. 2 Ağustos’ta yayınlanan Resmi Gazete kararıyla Karaman Emniyet Müdürü olarak atandı.

kavakajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu