Haber

Giresunspor geleceğe sağlam adımlarla ilerliyor

Giresunspor Kulübü Basın Sözcüsü Emrullah Ekiz, yeşil-beyazlıları hem sportif hem de mali açıdan geleceğe taşımak için bir takım çalışmalar yürüttüklerini belirterek, “Kulübümüzün temellerinin sağlam, sağlam olması için hareket ediyoruz. Türk futboluna yeni genç yetenekler kazandırmaktır.”

Trendyol 1. Lig ekibi Giresunspor’un Kulüp Basın Sözcüsü Emrullah Ekiz, yeşil beyazlı kulübü hem sportif hem de finansal olarak geleceğe taşımak istediklerini söyledi. Ekiz yaptığı açıklamada, “Giresunspor’umuzun geleceği için belirlediğimiz program dahilinde yolumuza devam ediyoruz. Kulübümüzün temelleri sağlam, güçlü bir yapıya kavuşması ve yeni genç yetenekleri Türk futboluna kazandırmak için hareket ediyoruz.” Tüm bu adımları atarken kulübümüzü geleceğe taşımak için tüm bu adımları atıyoruz. Onun adına da çalışıyoruz” dedi.

“Yeni dönemde Giresunspor’umuzun şehrimize yakışır işler yapması için büyük çaba harcıyoruz” diyen Ekiz, “Teknik müdürümüz Mustafa Kaplan ile iki aşamalı bir kamp dönemi geçirdik. Döneme başlayacağız. Hocamızla her zaman istişare halindeyiz.Giresunspor olarak toplayabildiğimiz kadar puan toplayıp devre ortasına kadar şehir olarak mücadele etmeliyiz.Bu savaşa herkesin ortak olmasını diliyoruz.Taraftarımızın da ortak olacağına inanıyorum. Bizleri bu yolda yalnız bırakmayarak dayanak noktası olun.Onun var gücüyle çaba göstereceği bu dönemde, inancın ve birliğin getirdiği başarıya hep birlikte şahit olacağız.” – GİRESUN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu