Haber

Çayırova’ya 4,5 yılda 3,5 milyar TL yatırım

KOCAELİ (İGFA) –‘Kentimizi Yeniden İnşa Ediyoruz, Geleceğimizi İnşa Ediyoruz’ sloganıyla göreve geldiği günden bu yana Çayırova için eser ve hizmet üreten Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, 4,5-1999 yılları arasında ilçeye getirdiği yatırımları kamuoyuna tanıttı. yıllık görev dönemi.

Necmettin Erbakan Kültür Merkezi’nde düzenlenen ‘Doluna 4,5 Yıl’ toplantısına Prof. Merkez. , siyasi partilerin ilçe başkanları, il ve ilçe yöneticileri, ilçe protokolü, STK temsilcileri, muhtarlar, basın mensupları ve Çayırova halkı katıldı.

TOPLAMDA 171 İŞ VE HİZMET

Sunum yapmak üzere kürsüye çıkan Önder Çiftçi, öncelikle Filistin’deki insanlık dışı saldırıları kınadığını belirtti. Konuşmasına devam eden Önder Çiftçi, salonda bulunan misafirlerin Cumhuriyet Bayramını tebrik ederek, Devlet Büyükşehir Belediyesi ve Çayırova Belediyesi olarak Çayırova için birçok çalışmaya imza attıklarını belirtti. Bünyamin Çiftçi, Çayırova’ya imar, imar ve canlandırma başlıkları altında toplam 171 iş ve hizmet kazandırdıklarını, bu işlerden 150’sini hayata geçirdiklerini belirterek, şunları kaydetti;

GURUR VE ONURLA DOLU 4,5 YIL

“Çayırova aşkıyla çıktığımız hizmet yolculuğumuzda, gurur ve onurla dolu 4,5 yılı geride bıraktık. Hayal ederek başladığımız hizmet serüvenimizi, gururla anlatacağımız, başarılarla dolu bir hikayeyle sürdürmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Halkımızın taleplerini karşılayan, şehrimizin ihtiyacı olan projeleri inşa ettik. Şehrimizin kronik sorunlarına çözüm olacak, şehrimizin vazgeçilmezi olan çalışmaları ilçemize kazandırdık. Görevimiz sırasında karşılaştığımız zorluklara rağmen Cumhuriyetimizin 100. yılına yakışır projeler inşa ederek Çayırova’yı Türk Yüzyılına hazırlayarak şehrimize değer ve kimlik kazandırdık.

YENİ YAŞAM ALANLARI

Şehrimizde yürüttüğümüz imar çalışmalarıyla şehrimizin altyapısını ve üst yapısını güçlendirdik. İnsanlarımıza nefes alabilecekleri yeni yeşil ve yaşam alanları kazandırdık. Altyapı ve üstyapı çalışmalarıyla vatandaşlarımızın yaşam konforunu artırdık. Yeni girişim ve yatırımlarla spor altyapımızı güçlendirdik.

Devlet yaşasın diye insanı yaşatmak anlayışıyla halkımızın hizmetkarı olduk. Yaşam odaklı, insan odaklı, çocuklarımızı ve gençlerimizi kapsayan hizmet ve çalışmalara imza attık. Şehrimizi imar ederken, imar ederken insanımızı da ihmal etmedik. Mimar Turgut Cansever’in dediği gibi ‘Şehri geliştirirken nesli canlandırmayı ihmal ederseniz ihmal ettiğiniz nesil, geliştirmekte olduğunuz şehri yok eder.’ En iyi yatırımın eğitime ve çocuklarımıza olduğu anlayışıyla çalışmalarımızı yürüttük. Çocuk kulüplerinde verdiğimiz nitelikli okul öncesi eğitim ile ailelerimizin yükünü hafiflettik.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu