Yaşam

Dilara Kırmıt Milan Fashion Week’e hazırlanıyor

İSTANBUL (İGFA) – Birçok ülkenin seçilen top modellerinin yer alacağı Milan Fashion Week’te tek Türk olarak podyumda tescilli güzelimiz Dilara Kırmıt uzunluk gösterecek. 24 Şubat’ta gerçekleşecek olan Milan Fashion Week için çalışmalara ve hazırlıklara başladığını tabir eden Dilara Kırmıt, teklif için birinci aradığında yaşadığı en büyük memnunluğu hissettiğini lisana getirdi.

“Hedefim, hedeflerime geldikçe yenilenecek tescilliğimin getirdiği top model unvanı bana çok şey kattı, ulusal bir model olarak podyumda yer almayı istiyorum şimdi o hayalim gerçekleşiyor” diyen Dilara Kırmıt, bu seviyeyi hak etmenin de kolay olmadığını söyledi.

Kırmıt, “Öncelikle tabi ki hoşluğun yanında olması gerekenler uygun bir askı olmak gerekiyor beden ölçülerin, duruşun, vizyonun, misyonun bir kimliğin olması gerekiyor birbirine zincirleme giden bir meslek modellik ve modellik, her hoş bayanın barınamadığı bir dal elenen eminim çoktur ki buna çok şahitte oldum. Ahlaki kurallar dışında yaptığı hareketler ve özel hayat yaşantısı bunları törpüler makus tesirler, mutlaka bunlarla birlikte disiplin çok kıymetli biraz da matematik zekâ gerektiriyor. Şöhret olmak için değil de daha uygunu olmak isteme uğraşım ve başarılarım benim kapımı açtı, ben çok emek verdim hala veriyorum hala savaşıyorum büyük emek var hayatımda diyebilirim” diye konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu