Ekonomi

Hyster-Yale üç ayda bir 32,5 sent temettü dağıtacağını duyurdu

CLEVELAND – Hyster-Yale Material Handling, Inc., malzeme taşıma alanında lider şirketlerden biri. (NYSE: HY) bugün hissedarlarına düzenli nakit temettü dağıtacağını duyurdu. Yönetim Kurulu, 1 Mart 2024, 15 Mart 2024 mesai bitiminde kayıtlı hissedarlara hem A hem de B Grubu Adi Hisse senetleri için hisse başına 32,5 sent temettü ödeneceğini duyurdu.

Cleveland merkezli şirket, çeşitli müşteri ihtiyaçlarını karşılayan kapsamlı forklift ve ekipman taşıma çözümleri yelpazesiyle tanınıyor. Hyster-Yale’in üretkenlik ve müşteri hizmetleri sunma konusundaki kararlılığı, müşteri uygulamalarını birleştirirken ve toplam sahip olma maliyetini en aza indirirken üretkenliği artırmayı amaçlayan çözümler sunma yaklaşımında açıkça görülmektedir. Şirketin odak noktası satışların ötesine uzanıyor ve ürün yaşam döngüsü boyunca her zaman müşteri hizmetleri aracılığıyla değere vurgu yapılıyor.

Hyster-Yale, geniş yelpazedeki forkliftlerin ve satış sonrası kesimin tasarımından, mühendisliğinden, üretiminden, satışından ve servisinden sorumlu olan Hyster-Yale Group, Inc.’in tamamına sahip olduğu bir yan kuruluşudur. aracılığıyla faaliyet göstermektedir. Bu ürünler dünya çapında tanınmış Hyster® ve Yale® markaları altında pazarlanmaktadır.

Ayrıca Hyster-Yale’in önde gelen ataşman, çatal ve kaldırma masası üreticisi Bolzoni SpA ve yakıt hücresi yığınları ve motorlar gibi alternatif güç teknolojileri konusunda uzmanlaşmış Nuvera Fuel Cells, LLC gibi yan kuruluşları da bulunmaktadır.

Bu makale yapay zeka yardımıyla oluşturulmuş, bir editör tarafından çevrilmiş ve incelenmiştir. Daha fazla bilgi için Şartlar ve Koşullarımıza bakın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu