Haber

KPSS Ortaöğretim tercihleri ne zaman? 2022 KPSS Ortaöğretim tercihleri hangi tarihte başlayacak?

6 Kasım tarihinde düzenlenen 2022- Kpss Ortaöğretim İmtihanının kıymetlendirme süreçlerinin tamamlanmasının çabucak akabinde adaylar tarafından KPSS Ortaöğretim tercihleri ne vakit? Sorusu merak edilmeye ve araştırılmaya başlandı. Bu haberimizde birçok kişi tarafından merak konusu olan KPSS Ortaöğretim tercihleri ne vakit? Sorusunu sizler için yanıtladık. Pekala, KPSS Ortaöğretim tercihleri ne vakit? 2022 KPSS Ortaöğretim tercihleri hangi tarihte başlayacak?

KPSS ORTAÖĞRETİM TERCİHLERİ NE VAKİT?

2022 KPSS ortaöğretim tercihleri için şimdi net bir tarih bildirilmedi. Gerçekleştirilen iddialara nazaran ise tercihlerin aralık ayında başlaması öngörülüyor. Mevzu hakkındaki gelişmeler ile birlikte haberimiz güncellenecektir.

KPSS ORTAÖĞRETİM SONUÇ SORGULAMA EKRANI

ÖSYM’nin resmi internet sitesinde yer alan açıklamaya göre 6 Kasım 2022’de düzenlenen 2022-KPSS Ortaöğretim Sınavı’na ilişkin kıymetlendirme süreçleri tamamlandı.

Adaylar imtihan sonuçlarına https://sonuc.osym.gov.tr adresinden T.C. kimlik numaraları ve aday şifreleriyle ulaşabilecek. KPSS Ortaöğretim sonuç sorgulama ekranına ulaşmak isteyen vatandaşlar aşağıda yer alan kısımdan KPSS Ortaöğretim sonuç sorgulama ekranına gidebilir.

KPSS ORTAÖĞRETİM SONUÇ SORGULAMA EKRANI

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu