Haber

Sakarya’da ‘Türkiye Yüzyılı’ hedefleri anlatılıyor

SAKARYA (İGFA) – Sakarya Büyükşehir Belediye Lideri Ekrem Büyük, Kocaali Şerbetpınarı Mahallesi’nde gerçekleştirdiği açılış sonrasında Karasu’da 3 mahalledeesnaf ve vatandaşlarla buluştu. İş yerlerini tek tek ziyaret eden ve vatandaşların kapısını çalan Şanlı, çalışmalarla ilgili memnuniyeti sorup talepleri dinledi.

Görüştüğü hemşerilerine Sakarya’da hayata geçirilen projeler hakkında bilgiler veren Lider Şanlı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın öncülüğünde başlatılan ‘Türkiye Yüzyılı’ amaçlarından bahsetti.

Kuzey bölgesinde Sakarya Botanik Vadisi ve öbür projelerle ziraî üretim atağı gerçekleştirdiklerini söz eden Ulu, tarım ve hayvancılığın ehemmiyetine dikkat çekerek çiftçiye takviye için önemli gayret gösterdiklerini kaydetti.

Vatandaşlarla her vakit iç içe olmanın değerine değinen Lider Aziz, atılan her adımın öncesinde Sakaryalıların istek ve taleplerini değerlendirdiklerini anlattı. Kuzey bölgesinde yaptığı mahalle ziyaretlerinde meselelerin tespitini yapan Aziz, bürokratlarına tahliller için gerekli talimatları verdi.

Başkan Ekrem Şanlı, birlik ve beraberlik vurgusunda bulunarak, “Hemşehrilerimizle kucaklaşmak, birlikte tıpkı masa etrafında muhabbete ortak olmak ne büyük memnunluk. Kentimizin her köşesinde vatandaşımızla buluşmamız bayram havasında geçiyor. Biz de vazifeye geldiğimiz günden bu yana eser ve hizmet odaklı bir anlayışla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde ülkemize, kentimize hizmet sunuyoruz. İnşallah önümüzdeki süreçte de daima birlikte tek yürek olacak, üretecek, çalışacak, çaba gösterecek ve Türkiye Yüzyılı inşasına her bir hemşehrimizle birlikte katkı sunacağız” diye konuştu.

“DAHA ÇOK ÇALIŞMAYA HEVESLENİYORUZ”

Sakarya’nın her köşesine hizmet götürdüklerini vurgulayan Aziz, “Sakarya Büyükşehir Belediyesi olarak hemşerilerimiz için altyapıda, sağlıkta, eğitimde, sporda ve birçok alanda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Sakarya’yı Türkiye’nin yıldız şehirleri arasında üst sıraya çıkarmak için ilklere imza attık, atmaya devam edeceğiz. Bizler yaptığımız her projede önemli ödüllere layık görüldük. Bünyemizde bulunan her çalışanın bunda emeği çok büyük. Bu ödüller sayesinde bizler daha çok çalışmaya hevesleniyoruz” tabirlerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu