Yaşam

Zorlu Açık Hava Sineması Başlıyor, 13 Haziran- 13 Temmuz

Zorlu Center’ın bu yıl Atelier Gelarto dondurma sponsorluğunda hayata geçirdiği Açık Hava Sineması, 13 Haziran Salı günü başlıyor. Şiddet Merkezi, 13 Haziran – 13 Temmuz tarihleri ​​arasında her salı ve perşembe saat 21.00’de Meydan Katı Park alanında birbirinden keyifli sinemaları sinemaseverlerle ücretsiz olarak buluşturacak.

Zorlu Merkez, bu yıl Atölye Gelarto sinemaseverler için özel bir yaz programına sponsor oldu. 13 Haziran – 13 Temmuz tarihleri ​​arasında gösterime girecek olan Açık Hava Sineması’nda sinemaseverler her Salı ve Perşembe saat 21.00’de açık havada film izleme keyfi yaşayacak.

Eski ve yeni mistik müttefiklerinin yardımıyla bilinmeyene yolculuk eden Doctor Strange’in maceraları. Çoklu Evren Çılgınlığı’ndafilm 13 Haziran Salı, Luc Besson1994 yapımı Fransız filmi. ‘Leon: Aşkın Gücü’ 15 Haziran Perşembe, Amerikan bilim kurgu aksiyon komedi filmi ‘Gerçek Kahraman’ 20 Haziran SalıAksiyon dolu sahnelerle sizi heyecanlandıracak Charlie melekler 22 Haziran PerşembeŞok edici bir planın ortasındaki üç arkadaşın filmi. ‘Amsterdam’ 4 Temmuz Salı1966 Le Mans 24 Saat yarışının gerçek hikayesi üzerine bahisler ‘Asfaltın Kralları’ 6 Temmuz Perşembe,Rock ‘n’ roll müziğinin kralı” Elvis Presleyhayatı hakkında ‘Elvis’ 11 Temmuz Salı,tanrıları yok etmeye yemin eden Tanrı Kasabı Gorr’a karşı muazzam bir çaba sarf eden Thor’un hikayesi ‘Thor: Love and Thunder’ 13 Temmuz Perşembeakşam sinemaseverlerle buluşacak.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu